Kontakt

Kontakt

Pro společnosti, které nám nabízejí : Marketingové nabídky, jako jsou například prezentace společnosti na internetu (tzv.vizitky), PPC kampaně, reklamy a reklamní předměty a také nabídky investičních příležitostí, vydala paní jednatelka toto prohlášení.

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Od  1. února 2020 již sídlíme na nové adrese !!! 

Works L &W group s.r.o.
Pohřebačka 225
533 45 Opatovice nad Labem 

E-mail: wlwgroup@wlwgroup.cz
Telefon: +420 466 610 650
 

IČO: 288 176 30
DIČ: CZ288 176 30

Společnost zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 29134.

 

Vedení společnosti

Marie Kuchařová (Dvořáková)
jednatelka
kucharova@wlwgroup.cz

 

Sekretariát, účtárna

 

Zuzana Tomeňuková
asistentka jednatelky, office manažer, fakturace
tomenukova@wlwgroup.cz

 

Marketing

Marie Kuchařová
kucharova@wlwgroup.cz

Vedoucí obchodního oddělení

Miroslav Jakubský
projektový manažer
jakubsky@wlwgroup.cz

 

 

 

Vedoucí montážních pracovišť

Petr Koza
řízení staveb
koza@wlwgroup.cz

Obchodní oddělení

      

 

Michal Bydžovský
projektový manažer + zahraniční projekty
bydzovsky@wlwgroup.cz

Xavier Walch
projektový manažer + zahraniční projekty
walch@wlwgroup.cz

Boleslav Niedoba
nákup
niedoba@wlwgroup.cz

Technické oddělení + BOZP

 

 

Aleš Polák
bezpečnostní manažer
polak@wlwgroup.cz

Dušan Ladický
bezpečnostní manažer
ladicky@wlwgroup.cz

Josef Feifer
řízení jakosti
feifer@wlwgroup.cz

Plazmové pálení

 

 

Jiří Rejhon
rejhon@wlwgroup.cz
Tel: 777 151 894

Boleslav Niedoba
bniedoba@wlwgroup.cz

 

 

Chcete nás kontaktovat? Napište nám.